FR1GO5T DETECTED SLENDERMAN Grasinimai! - XTCS.LT - Counter Strike 1.6 Servers

cs.xtcs.lt:27023Žemėlapis: de_dust2Žaidėjų: 1/32Būsena: ON

FR1GO5T DETECTED SLENDERMAN Grasinimai!
name-
2015 Vas 07 - 20:20

No Avatar

Pinigai: $ 91
Reputacija: +138
Medaliai: 47

1. Jūsų Nick žaidime (būtinai). n[A]me`
2. Video įrodymas , dem failas ir ss (būtinai). http://www52.zipp.../file.html
3. žaidėjo nick, IP kurį skundžiate (būtinai). FR1GO5T DETECTED SLENDERMAN's IP address: 78.62.69.1
4. Aprašykite situacija (būtinai). Nu ka, žaidžiu sau laimingai su visa XTCS.LT chebra Public, ateina Frigostas su savo draugeliu internetiniu. Jo draugelis prispinta ir pradeda man reikst tipo as neidomu nekalbek ir panasiai. As jam sakau tam yra /mute ir fsio nepatnka neklausik ka kalbu. Tai katu frigostas iskart Ispejimas namei. Tai palauk už ka ispejimas? Jei nieko blogo nedarau? Jis yra man sakes nesok i akis. Tai gerai ko pats kimba kur nereikia... As sakiau jam nekart nelisk kur nereikia , ne jis vistiek kimba galvoja mane isprovukuos , kad as tik keikciaus ir jis tada mane gag arba ban Ne zmogau taip nebus , as sakiua tave skusiu tol kol atimtos tau privilegijos bus. Nes Prisiperka vaikas adminu ir pradeda grasint ko netingi. Visi mate serve kol ju nebuvo buvo smagu zaist tie tik atejo iskart name ispejimas Uz ka jei net nesikeikiau nei izeidinejau nei ka Jau pabodo man jo tie grasinimai pastovus. Kiek begalim tapati per tapati klausit net nebeina per ji zaist normaliai ateini i serva palost su nuotaika ne vistiek spirgius ateina ir sugadina nuotaika visa... Skundziu todel as ji kad jam nuimtos privilegijos butu , nes kitaip neina zaist serve. Provukuoja poto gausiu ban ir skaitisis ne free nes tada busiu ji izeides ar nusikeikias. Todel tokiem atimt admin nes jau cia speceliai kenke zaidejams.
5. Parašykite nuo kurios vietos žiūrėti dem (pradžia, vidurys, pabaiga) (būtinai). Zekit nuo vidurio iki galo. Ir matysit nieks nieko tas tik atejo su draugeliu ir pradejo Grin
6. Parašykite kuriam xtcs.lt serveryje buvo filmuotas DEMO. Public

Ir prasyciau marka3 , tos temos neziurėt nes zinau jus su frigostu draugai ir tu ji uzstosi. Todel duok kitiem Priziuretojams tikrint. Smile Aciu!
www.part.lt/img/4d004a8cb734b72359b705c6006e8c08132.gif
PM
VsiO
2015 Vas 07 - 20:49

No Avatar

Pinigai: $ 292
Reputacija: +179
Medaliai: 55

1. Nesigirdi ką šneki tai nelabai galiu kažką sprest...
2. Karlsonas ir FeeL|Hugs gaus mute 30min!

i.imgur.com/l1sMmrq.jpg

♤ Ir vėl skandiname dienas alui ar ganjoi
Primerktom akim ta aplinka silpniau kąndžioja ♤
PM

© 2017 XTCS.LT